क्याट यूकेमा कृष्ण तिवारी सर्वसम्मत

४ महिनाs अगाडि

डायस्पोरा नेपाल

चितवन एण्ड ट्रष्ट यूकेको १० औँ अधिवेशनले पूर्व प्राध्यापक तथा व्यवशायी कृष्ण तिवारी आगामि २०२३ – २०२५ कार्यकालका लागि अध्यक्षमा सर्वसम्मतले निर्वाचित भएका छन् । दशौं  अधिवेशनका सभापति तथा २०२१ – २०२३ का  अध्यक्ष रितेशराज पाण्डेले पुरानो समिति विर्सजन भएको सूचना घोषणा लगत्तै ट्रष्टीहरूको संलग्नतामा सर्वसम्मत नेतृत्व चयन पहलका लागि अभ्यास गरिएको थियो । हाल क्याट युकेमा नौ जना ट्रष्टी रहेका छन भने निर्वाचित समिति ले छ जना ट्रष्टी  नियुक्त गर्ने भएको हो ।

३० जुलाई आइतबार तमुधि युकेको भवन दि तमु नेप्लिज कम्युनीटि सेन्टरमा सम्पन्न  क्याट युकेको अधिवेशनमा प्रमुख अतिथिमा एनआरएनए यूकेका नवनिर्वाचित अध्यक्ष हितकाजी गुरुङ्ग रहेका थिए भने विशेष अतिथि तमुधि युकेका वरिष्ठ उपाध्यक्ष जुमकाजी गुरुङ्ग , यति एशोशिएनका पूर्व अध्यक्ष उमेश मोक्तान , क्याट यूकेका संस्थापक अध्यक्ष कपिल श्रेष्ठ , एनआरएनए आइसिसी सदस्य सुनिलबाबु खड्का रहेका थिए । त्यसै गरि अतिथिमा एनआरएनए यूकेका कोषाध्यक्ष हेम गुरुङ्ग , नेपाल प्रेस युनियन युरोपकी उपाध्यक्ष सविना श्रेष्ठ लगाएत क्याट यूकेका पूर्व पदाधिकारीहरु र विभिन्न संघसंस्थाका प्रतिनीधिहरु को उपस्थिति रहेको थियो । क्याट यूकेले नवनिर्वाचित एनआरएनए यूकेका पदाधिकारी  र आईसिसी सदस्यलाई सम्मान गरेको थियो । 

क्याट यूकेका अध्यक्ष रितेशराज पाण्डेको अध्यक्षता सम्पन कार्यक्रममा संस्थाकै महासचिव रमेश श्रेष्ठले २०२१ – २०२३ को प्रगति विवरण पेश गरेका थिए भने कोषाध्यक्ष डा. सुरज पौडेलले आर्थिक प्रतिवेदन प्रस्तुत गरेका थिए । 

प्रतिकुल मौसमका वावजुद पनि विभिन्न संघसंस्थाका प्रतिनिधिहरुको बाक्लो उपस्थिति माझ  क्याट यूकेको  १० औं अधिवेशन तथा १८ औं बार्षिकत्सोव भव्य रुपमा सम्पन भएको थियो ।

© 2022 All Right Reserved DiasporaNepal